zdjecie 1

Pionierski - pierwszy taki w Polsce masterclass dla psychologów, dzięki któremu poznasz mój autorski algorytm i wypełnisz swój grafik w 30 dni!

zdjecie 1

Wyobraź sobie, że budzą Cię poranne promienie słońca, a stan, który Ci towarzyszy to spokój i wdzięczność. Widzisz swój wypełniony grafik i nie musisz się martwić, że braknie Ci pieniędzy na dalszy rozwój czy przyjemności. Możesz spokojnie zjeść śniadanie, pójść na spacer lub poczytać książkę, bo pracę zaczynasz dopiero po południu od poniedziałku do piątku.

Co powiesz na to, aby urzeczywistnić tą wizję? Podpowiem Ci, że to tylko jedna z możliwości, która może być częścią Twojego życia.

Zamień swój pusty grafik na pełny, stres na czas dla siebie i bliskich, a wypalenie zawodowe na energię do spełniania marzeń.

007

Wszystko jest możliwe, gdy masz wypełniony grafik pacjentami/klientami: wolność pieniądza, niezależność geograficzna i wolny czas, którym zarządzasz dokładnie tak, jak chcesz. 

Kilka lat temu nie miałam pomysłu i wiedzy jak to osiągnąć, byłam przepracowana i sfrustrowana, bo to, co zarabiałam nie wystarczało mi na szkołę psychoterapii.

Dzisiaj mieszkam w słonecznej Hiszpanii i jednocześnie realizuje kurs psychoterapii w Krakowie. Jako psycholog i psychoterapeutka mam świetnie prosperujący gabinet i zadowolonych pacjentów, którym wiem jak skutecznie pomagać, bo mogę sobie pozwolić na korzystanie z superwizji wtedy, gdy jej potrzebuję.

Co najważniejsze, wtedy gdy odpoczywam mój grafik sam się zapełnia!

Czego potrzebowałam, aby ta
wizja stała się realnym planem?

W ten sposób odkryłam mój skuteczny algorytm, dzięki któremu zbudowałam swój dochodowy gabinet psychologiczny. Ty też go poznasz dołączając do mojego masterclass i w oparciu o niego zbudujesz swój szyty na miarę dochodowy biznes psychologiczny.

Czego możesz się spodziewać dołączając do mojego pionierskiego masterclass?

Możesz jak magnes przyciągnąć swoich pacjentów jeśli jesteś na to gotowa! Twoja inwestycja to 3499 zł.
Możliwość płatności w 3 ratach (pierwsza rata 1499 zł, 2 kolejne raty po 1000 zł).

Zainwestuj w wiedzę o moim algorytmie, której nie otrzymasz ani na studiach, ani na kursie psychoterapii, a która jest NIEZBĘDNA do prowadzenia dochodowego gabinetu psychologicznego.

Masterclass obejmuje 5 spotkań na żywo (+ nagrania na rok). Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy z czatem Q&A dającym Ci możliwość korzystania z mojego wsparcia mentoringowego i czerpania z mojej wiedzy przez cały czas trwania masterclass.
Spotykamy się w czwartki o godzinie 19:00.
Kiedy? 9 i 23 maj, 13, 20, 27 czerwiec 2024

1 rata [1499 zł] – płatna przy zakupie
2 rata [1000 zł] – do 15 maja 2024 
3 rata [1000 zł] – do 15 czerwca 2024

Wszystkie materiały znajdziesz na platformie szkoleniowej, do której dostaniesz dostęp po rozpoczęciu masterclass.

Do zobaczenia na szczycie przedsiębiorczych i zadowolonych ze swojej pracy psychologów!

Scroll to Top